Eskişehir telefon tamircisi

Eskişehir Telefon Tamircisi

Eskişehir telefon tamircisi olarak cihazların tamirini yaptıktan sonra gerekli kontrollerini de yapmaktayız. Cihazları çalışır ve tamir edilmiş halde cihaz sahiplerine teslim etmekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz; cihazın arızasını gidermenin yanı sıra, bu arızaların tekrarlanmaması için de ekran koruyucu yerleştirme gibi önlemler de almaktadır.

Eskişehir telefon tamircisi olarak telefonlarda yaşanabilecek bütün problemlerin tamirini yapmaktayız. Sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış bir alanda cihazların problemleri giderilmektedir. Eskişehir telefon tamircisi olarak cihazların tamirini yaptıktan sonra gerekli kontrollerini de yapmaktayız. Cihazları çalışır ve tamir edilmiş halde cihaz sahiplerine teslim etmekteyiz. Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz; cihazın arızasını gidermenin yanı sıra, bu arızaların tekrarlanmaması için de ekran koruyucu yerleştirme gibi önlemler de almaktadır.

Eskişehir telefon tamircisi
Eskişehir telefon tamircisi

Eskişehir Telefon Tamircisi Hizmetlerimiz Nelerdir?

Telefon tamiri hizmetlerimiz aşağıda verilmiştir:

 • Akıllı telefonların tamir işlemini yapmaktayız. Günümüzde gelişen teknoloji ile beraber akıllı telefonlar oldukça hassas olmaktadır ve yaşanan problemlere cihaz sahiplerinin kendilerinin müdahale etmesi, geri dönüşü olmayan bir hatanın meydana gelmesine sebebiyet verebilmektedir. Bu nedenle akıllı telefon tamiri için uygun ekipmanlarla beraber deneyimli ekibimiz hizmet vermektedir.
 • Telefonların bataryalarının belirli bir ömrü bulunmaktadır. Cihaz sahiplerinin telefon kullanımlarına bağlı olarak bataryanın ömrü de değişiklik göstermektedir. Telefon şarjının erken bitmesi, bataryanın şişmesi, bataryanın çabuk ısınması, şarj problemlerinin oluşması gibi durumlar gözüktüğünde, batarya değişimi yapılması gerekebilmektedir.
 • Yaşanan batarya sorunlarının çözülebilmesi için teknik ekibimiz sorununu kaynağını bulmaktadır.
 • Dokunmatik panel hasar görebilmektedir ve buna bağlı olarak dokunmatik çalışmayabilmektedir. Böyle durumlarda dokunmatik panelin değiştirilmesi gerekmektedir. Orijinal parça ile dokunmatik panel değişimini teknik servisimiz gerçekleştirmektedir.
 • Ekranın hasar alması sonucunda ekranda çatlaklar veya kırıklar oluşabilmektedir. Bu da telefon kullanımını olumsuz etkilemektedir. Dokunmatik hassaslığını kaybetmektedir ve aynı zamanda ekranın açılmaması gibi problemler de görülebilmektedir. Böyle durumlarda modele uygun orijinal ekran ile değişim yapabilmekteyiz.
 • Cihazların ekranları hasar aldığında, bu hasar cihazın çalışmasını olumsuz etkileyebileceği için cihazların daha dikkatli kullanılması gerekmektedir. Bunun için de ekran koruyucu kullanılması gerekmektedir. Kırılmaz cam ve ekran filmleri olmak üzere farklı seçeneklerle cihaza uygun boyutta ekran koruyucu yerleştirebilmekteyiz.
 • Telefonların ekranlarında çizik veya çatlak olması durumunda; ekran tamiri yapabilmekteyiz.
 • Telefonların kameralarında problem olması halinde; problemin toz ve kir gibi bir nedenden mi yoksa başka bir nedenden mi kaynaklandığını teknik ekibimiz araştırmaktadır. Hem kameranın temizliğini ve kameradaki problemlerin tamirini sağlamaktadırlar.
 • Telefonların kasalarında oluşan en ufak bir çizik dahi telefon için risk oluşturmaktadır. Dolayısı ile kasanın darbe alması halinde kasa değişimi yapılması gerekmektedir. Cihazın orijinal kasasını takma işlemini yapabilmekteyiz.
 • Cihazların ekranlarının hasar görmesi ile beraber ekran parçalarından sadece ön cam hasar görebilmektedir. Böyle durumlarda ekranın tamamının değiştirilmesine gerek olmadan sadece ön cam değişimi yapabilmekteyiz. Ancak yine de ekranın bir parçası hasar aldığında, tamamının değiştirilmesini tavsiye etmekteyiz.
 • Cihaz sahiplerinin istedikleri dosyaları görüntüleyebilmeleri ve cihazı daha verimli kullanabilmeleri için root işlemleri yapılmaktadır. Root ve unroot işlemleri için teknik servisimize başvurabilmektedirler.
 • Cihazlarda ses problemleri yaşanabilmektedir. Ses girişlerine toz kaçması veya ses girişlerinin darbe alması halinde ses sorunları oluşabilmektedir.
 • Cihazın sıvı ile teması sonucunda cihazda problemler meydana gelebilmektedir.
 • Telefonda silinmiş olan verilerin kurtarılması için gerekli işlemleri yapabilmekteyiz.
 • Şarj problemlerini çözebilmekte ve aynı zamanda şarj soketinin değişimini yapabilmekteyiz.
 • Akıllı telefonların yanı sıra; tuşlu telefonların ve tabletlerin de tamirlerini yapabilecek donanımda bir ekip bulundurmaktayız.
 • Telefonlardaki yazılım problemlerini çözebilmekteyiz.

Telefon Tamiri İçin Neden Biz?

Cihaz tamiri için tercih edilme sebeplerimize bakıldığında; öncelikle müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışımız bulunmaktadır. Teslim edilen cihazların problemlerini yaklaşık olarak 1 saat içerisinde çözmekteyiz. Yaptığımız değişimler garanti kapsamındadır. Aynı zamanda parça değişimlerinde kullandığımız parçalar her modelin orijinal parçası olmaktadır. Bu sebeple parçaların cihaza uymaması gibi bir durum ile karşılaşılmamaktadır.

Eskişehir telefon tamircisi
Eskişehir telefon tamircisi

Eskişehir Telefon Tamiri İçin Cihaz Teslimi Nasıl Yapılır?

Tamir için telefon teslim etmek isteyen cihaz sahipleri; cihazlarını kargoya vererek veya teknik servisimize gelerek cihazlarını bize ulaştırabilmektedirler. Kargo aracılığı ile cihazlarını ulaştıranlara Eskişehir telefon tamircisi olarak 3 iş günü içerisinde cihazları teslim etmekteyiz. Teknik servisimize gelenler ise; iş yoğunluğumuza bağlı olarak aynı gün içerisinde cihazlarını teslim alabilmektedirler.

Telefon Tamiri Esnasında Veri Kaybı Yaşanır Mı?

Cihaz tamirinde bilgilerin silinmesi, cihaza yapılacak olan müdahaleye göre değişiklik göstermektedir. Cihazda yazılımsal bir problem olmaması durumunda; parça değişimi gibi işlemler, cihazdaki verilerin silinmesine neden olmamaktadır. Yazılımsal problemlerde ise; veri kaybı yaşanma riski bulunmaktadır. Veri kaybının olabileceği durumlarda; teknik ekibimiz önceden bunun haberini vermekte ve cihaz sahiplerinin onaylaması durumunda işleme devam etmektedir. Telefonu teslim etmeden önce cihaz içerisindeki bilgileri yedeklemeleri tavsiye edilmektedir.

Eskişehir Telefon Tamircisi Fiyatları

Eskişehir telefon tamircisi
Eskişehir telefon tamircisi

Telefon tamiri ücretleri; her model için farklıdır. Telefonların parçalarının bulunabilirliği ve parça maliyetleri; tamir işlemi için belirlenecek fiyatı etkilemektedir. Ayrıca telefondaki problemlere göre de tamir fiyatları değişebilmektedir. Net bir fiyat belirlenebilmesi için teknik ekibimizin cihazı incelemesi gerekmektedir. Eskişehir telefon tamircisi olarak fiyat konusunda cihaz sahiplerinin onayını almadan herhangi bir işlem yapmamaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.